Понеділок, 17.05.2021, 13:16
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Вересень » 22 » Для ознайомлення - Керівник гуртка
22:18
Для ознайомлення - Керівник гуртка

      Міністерство освіти і науки України оприлюднило листа «Щодо вирішення окремих питань діяльності керівників гуртків дошкільних навчальних закладів» від 18.09.2014 № 1/9-473 з рекомендаціями для працівників дошкільних закладів освіти.
   Відповідно до законодавства та нормативно-правових актів України у дошкільних навчальних закладах передбачено посаду керівника гуртка з розрахунку 0,125 штатної одиниці на одну групу, а заробітна плата визначається на підставі фактичної кількості відпрацьованих годин.
   У листі наведено приклад розрахунку кількості штатних одиниць керівника гуртка дошкільного навчального закладу. Визначення розміру заробітної плати керівника гуртка, де ставка заробітної плати встановлюється на підставі затрат робочого часу в астрономічних годинах (60 хвилин) і норма годин на одну тарифну ставку керівника гуртка становить 18 годин на тиждень.
   Щорічна основна відпустка у керівників становить від 42 до 56 календарних днів у випадку, коли педагоги працюють з дітьми, які потребують корекції фізичного і психічного розвитку.
   З урахуванням типу дошкільного навчального закладу, завдань та напрямів його діяльності, керівник кожного дошкільного навчального закладу за погодженням з профспілковим комітетом має розробити посадову інструкцію керівника гуртка та затвердити графік його роботи. 

Переглядів: 1340 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar