Вівторок, 02.03.2021, 19:21
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Червень » 5 » День міста (святкова програма) 2015
08:52
День міста (святкова програма) 2015

Програма
святкових громадських та мистецько-спортивних заходів
День міста Славутича - 2015
«ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ, ЗА ЄДИНИЙ СЛАВУТИЧ!»

27 травня
ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ
18:00 «Випускний вечір - 2015» - вручення атестатів про закінчення та святковий концерт

28 травня
ЗАЛА УРОЧИСТИХ ПОДІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
15:00 Урочисте нагородження відзнаками міського голови за особисті досягнення обдарованої молоді міста

29 травня
ЗАГАЛЬНООСВІТНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
08:30 - Свято останнього дзвоника

29 травня
КІНОКОНЦЕРТНИЙ КОМПЛЕКС
18:30 Звітний концерт вокального коллективу «Пой, душа!»

30 травня
ЦЕНТРАЛЬНА ПЛОЩА
18:00 Міський зліт випускників

02 червня
ЗАГАЛЬНО-МІСЬКИЙ БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
12.00 Інформаційна виставка «Живи, мій Славутич, рідне місто моє!»
14.40 Книжково-ілюстрована виставка «Барви рідного міста»

04 червня
ЗАЛА УРОЧИСТИХ ПОДІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
18:00 «Славутич мій – краса моя!». Вшанування славутичан відзнаками та нагородами міської ради та міського голови.

6 червня (субота)
СВЯТО-ІЛЛІНСЬКИЙ ХРАМОВИЙ КОМПЛЕКС
08:00 Святковий молебень з нагоди Дня міста

6 червня (субота)
КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ МІСТА СЛАВУТИЧА ТА
ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АЕС
з 09:00-15.00 Робота виставкових залів «Будівництво м. Славутича», «Славутич – наш дім», «Місто Прип’ять», «Історія ЧАЕС»
з 09:00-15.00 Виставка творчих робіт викладачів ДШМ та ПДЮТ

ЦЕНТРАЛЬНА ПЛОЩА
09:00 «Тобі, Славутичу, слова вітання й шани!» - святкове радіо привітання;
«Місто майстрів» - виставка-продаж робіт декоративно-ужиткового мистецтва м.Славутич - Чернігів - Ніжин
09:30 Святкова хода депутатів міської ради, учасників бойових дій, дитячих, учнівських, трудових, ветеранських колективів, громадських організацій та гостей міста
10:15 «За єдину Україну, за єдиний Славутич!» урочисте відкриття Дня міста. Концерт дитячих колективів 
11:00 Розважальна програма для дітей від компанії «Медіа Дім»
18:30 Концерт творчих колективів міста та гостей

ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ ПАРК
10:30 «Місто дитячих мрій» - арсенал творчих ідей від колективу Палацу дитячої та юнацької творчості: ігрова програма, малюнки, face-арт, туристично-мотузковий атракціон, майстер-класи, дефіле
10:30 Виставка-ярмарок робіт педагогів та вихованців Палацу Дитячої та юнацької творчості «Тобі моя творчість, Славутиче!»
11:30 Концертні виступи творчих колективів міста Славутича

С П О Р Т И В Н А П Р О Г Р А М А
29 травня

з 10:00 Міський турнір з баскетболу серед юнаків (Талліннський ФОК «Динамовець»)
з 10:00 Міський турнір зі стрибків на батуті, присвячений «Дню захисту дитини» (Київський ФОК «Олімп»)

30 травня

з 10:00 Міський турнір з баскетболу серед юнаків (Талліннський ФОК «Динамовець»).
з 10:00 Міський турнір зі стрибків на батуті, присвячений «Дню захисту дитини» (Київський ФОК «Олімп»)

4 червня

1. ХІІІ Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки України. 
з 9:00 – 10:00 Урочисте відкриття XIII Спартакіади ОМА
з 10:00 Змагання з міні футболу (спортивний майданчик стадіону «Каскад»)
з 10:00 Змагання з пляжного волейболу (спортивний майданчик Центрального парку)
5 червня

з 10:00 Відкрита першість міста з футзалу серед дитячих команд (СК «Олімпієць) 
з 10:00 Змагання з міні футболу (спортивний майданчик стадіону «Каскад»)
з 10:00 Змагання з пляжного волейболу (спортивний майданчик Центрального парку)
з 10:00 Змагання з бадмінтону (Таллінський ФОК «Динамовець») 
з 10:00 Перетягування канату (Стадіон «Каскад»)

6 червня

з 8:15 Традиційний легкоатлетичний пробіг у рамках «Олімпійського Дня бігу», затон Якір - Славутич присвячений першим будівельникам м. Славутич
з 10:00 Відкрита першість міста з футзалу серед дитячих команд (СК «Олімпієць) 
з 10:00 Змагання з міні футболу (спортивний майданчик стадіону «Каскад»)
з 10:00 Змагання з пляжного волейболу (спортивний майданчик Центрального парку) 
з 10:00 Змагання з легкоатлетичного багатоборства (спортивний майданчик стадіону «Каскад», спортивний майданчик «Workout»)
з 10:30 Відкритий міський турнір з художньої гімнастики (Тбіліський ФОК «Грація)
з 11:00 Міські змагання з шахів серед дітей 6 – 9 років (МШШК «Прометей», ЗОШ №2)
з 12:00 Змагання: Силачі Атомпрофспілки (Центральна площа)

7 червня

з 10:00 Відкрита першість міста з футзалу серед дитячих команд (СК «Олімпієць) 
з 10:00 Міська Спартакіада «Здоров’я» з пляжного волейболу серед команд працівників підприємств, установ та організацій (Спортивний майданчик Центрального парку)
з 10:30 Відкриті міські змагання з кінного спорту (Кінноспортивна база).

Переглядів: 1022 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar