Sunday, 22.05.2022, 15:29
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » December » 11 » День маленьких глядачів
23:58
День маленьких глядачів
Міжнародний день дитячого телебачення і радіомовлення (International Children's Day of Broadcasting) - одне з найсвітліших і добрих свят. Він закликає не забувати про маленьких і самих небайдужих телеглядачів.
Щорічно в першу неділю березня всі провідні теле-і радіокомпанії миру надають ефір дітям і дитячим передачам - всі вони «налаштовуються на дитячу хвилю».Тисячі теле-радіоведучих у більш ста країнах приймають участь у програмі заходів Дня, відзначаючи його так, щоб День залишився в пам'яті своєю унікальністю і святковістю.
У Міжнародного дня дитячого телебачення і радіомовлення є і соціально значуща сторона - День покликаний привернути увагу громадськості до прав дітей та молоді.
Багато хлопчики і дівчатка, можливо, коли-небудь будуть працювати на телебаченні. Таланту їм не позичати, вони знаходять гострі питання для всіх. 
Крім того, протягом кількох років у цей день вітають і вшановують молодь, що зв'язала свою професійну діяльність із засобами масової інформації.
У цей день діти, підлітки та молодь стають не тільки слухачами і глядачами, вони активно беруть участь у процесі створення програми, в різних мас-медійних заходах. Всім надається можливість розповісти про свої мрії, бажання, а також обмінятися інший нагальною інформацією з однолітками не тільки в своїй країні, але і в будь-якому куточку світу.
Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення - одне з найсвітліших і добрих свят. Він закликає не забувати про наших найулюбленіших і маленьких телеглядачів і нагадує дорослим про те, що й вони колись були дітьми.
Переглядів: 1199 | Додав: Zaharchuk_Alisa
Всього коментарів: 0
avatar