Четвер, 09.04.2020, 18:17
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2017 » Вересень » 12 » День дошкілля
13:48
День дошкілля

     22 вересня 2017 року в Києві, в Палаці дітей та юнацтва (вул. Івана Мазепи, 13) відбудуться урочисті заходи організовані Міністерством освіти і науки України з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля, який започатковано ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» на виконання рішення І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

    Для участі в урочистостях запрошуються делегації з усіх регіонів України: керівники обласних, міських, районних департаментів/управлінь освіти і науки, методисти і викладачі інститутів післядипломної педагогічної освіти, вищих навчальних закладів, працівники дошкільних навчальних закладів, голови місцевих осередків ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти». Серед гостей свята будуть присутні науковці НАПН України, провідні розробники програмно-методичного забезпечення дошкільної освіти, корифеї дошкільної справи в Україні.
   До уваги гостей свята виставка-презентація новинок, рекомендованих МОН навчальної літератури, виставка новинок навчальної літератури і періодичних видань для педагогів і дітей тощо.

Переглядів: 795 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar