П`ятниця, 25.09.2020, 08:37
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Березень » 20 » Чудо - Лампа
23:36
Чудо - Лампа
 "Люстра" Чижевського — профілактично-лікувальний електричний пристрій, який збагачує повітря негативно зарядженими іонами кисню, що необхідні для функціонування живих організмів. "Люстра" призначена для застосування в закритих житлових та виробничих приміщеннях, оскільки саме в них спостерігається зниження концентрації негативно заряджених іонів кисню, порівняно з їхньою концентрацією на відкритому просторі. Зниження концентрації відбувається внаслідок зіткнення іонів кисню зі стінами приміщення, а також внаслідок вдихання повітря людьми чи тваринами, які в цьому приміщенні знаходяться. "Люстра" Чижевського відновлює концентрацію негативно заряджених іонів кисню до початкової (природньої) величини, що відповідає їх концентрації на відкритому просторі (на полі, в лісі і т.п.). Додатковим позитивним побічним ефектом роботи "люстри" Чижевського є зниження концентрації пилу в повітрі.
   Олександр Леонідович Чижевський експериментальним шляхом довів надзичайно важливу роль негативно заряджених іонів кисню для життєдіяльності живих організмів. Окрім того, експериментальним шляхом доведено позитивний вплив тривалого вдихання повітря, що містить природні концентрації негативно заряджених іонів кисню, на перебіг різноманітних захворювань. В з'вязку з чим, "люстра" Чижевського може застосовуватись для їх лікування.
   Випускають також аналоги "люстри" Чижевського — іонізатори повітря, однак їхні лікувальні та оздоровлюючі функції не перевірені.
Переглядів: 1533 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar