П`ятниця, 19.08.2022, 19:43
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2011 » Листопад » 12 » Чи потрібні дитині інгаляції?
23:21
Чи потрібні дитині інгаляції?
Інгаляторій
Інгаляція - метод введення в організм пацієнта різних лікарських речовин у вигляді аерозолів через дихальні шляхи. Аерозоль - це дрібні тверді і рідкі частки, дисперговані у повітрі. У вигляді аерозолів у фізіотерапії можуть використовуватися розчини лікарських речовин, мінеральні води, фітопрепарати, масла, іноді порошкоподібні ліки. Аерозолі впливають насамперед на слизову оболонку дихальних шляхів, найбільше всмоктування відбувається в альвеолах, менш інтенсивне - в порожнині носа і навколоносових пазух. Всмоктуючись, аерозолі надають не тільки місцеве, а й рефлекторне дію через рецептори нюхового нерва, рецептори слизової бронхів і бронхіол. У результаті впливу аерозолів поліпшується прохідність бронхо-альвеолярного дерева.
    Є можливість отримувати інгаляції з бронхолітиками, муколітики, лікарськими травами, мінеральною водою. Інгаляційна терапія проводиться дітям з бронхіальною астмою та дітям з гострими захворюваннями.
Показання: при гострих, підгострих і хронічних запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів бронхів, легень, професійних захворювань органів дихання, бронхіальній астмі.
Переглядів: 1493 | Додав: Zaharchuk_Alisa
Всього коментарів: 0