Sunday, 22.05.2022, 16:04
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » August » 9 » Безпека дітей на ігровому майданчику
16:18
Безпека дітей на ігровому майданчику
Уважно стежте за своєю дитиною під час перебування на ігрових майданчиках, будьте обережні і намагайтеся уникати потенційно небезпечних місць.Перед тим, як відпустити дитину грати завжди перевіряйте, наскільки безпечна поверхня на майданчику. Діти у віці до 7 років повинні перебувати на дитячому майданчику під наглядом дорослих.

Правила безпеки на дитячому майданчику
  1. Якщо є така можливість, то краще, звичайно, ходити грати туди, де насипаний пісок або укладено гумове покриття, а не покладено асфальт.
  2. Вся площа дитячого майданчика повинна бути очищена від гострих і небезпечних речей.
  3. Ігрові елементи повинні бути цілими, без розбитих або поламаних частин, тим більше, неприпустимо відсутність будь-яких частин.
  4. Гвинти й шурупи, якими скріплені атракціони, гірки, гойдалки не повинні стирчати зовні.
  5. Ігрові елементи не повинні бути іржавими.
  6. Навчіть дітей обходити стороною гойдалки і каруселі, на яких вже хтось перебуває. Не дозволяйте зістрибувати на ходу. І розкажіть про те, що при можливому падінні з гойдалки необхідно присісти, а не вставати в повний зріст, ризикуючи отримати удар.
  7. Перевіряти необхідно і температуру ігрових елементів, оскільки в літні спекотні дні залізні дитячі гірки й каруселі під прямими сонячними променями дуже сильно нагріваються.
  8. Особливу увагу батьки повинні приділити тому, як одягнути і взути дитину перед походом на дитячий майданчик. Краще не одягати кофтинки з капюшоном, бо дитина може зачепитися ними за щось. Крім того, на одязі має бути мінімальна кількість різних застібок. Підбирайте зручні речі, в яких дитина буде вільно рухатися. Не взувайте слизьке взуття або шльопанці, вони можуть стати причиною падіння і, відповідно, травми.
  9. Обов'язково приділіть увагу пісочниці. Адже в її вмісті може виявитися, що завгодно: бите скло, шприці, сигаретні недопалки і тому подібне. Перед тим як дозволити дитині грати в піску, слід уважно оглянути пісочницю і прибрати всі небезпечні предмети. Також поясніть дитині, що граючи з піском, не можна кидатися їм, а руки не можна брати до рота.

   У вашій сумці для прогулянок повинні завжди лежать прості антисептичні засоби - серветки, зеленка у вигляді фломастера, пластирі, що дасть можливість надати першу допомогу при невеликих ударах і саднах.

   Щоб дитина засвоїла і дотримувалась правил безпечної поведінки на дитячому майданчику, необхідно обговорювати можливі ситуації, розповідати, як їх уникнути.
Переглядів: 4356 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar