Sunday, 22.05.2022, 17:05
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2011 » November » 14 » Ароматерапія для дітей
21:48
Ароматерапія для дітей
Ароматерапія

    Діти - чутливі та вразливі натури, що сприймають дію аромотерапії без всякого упередження, тому їхня реакція на ефірні масла завжди позитивна.
    Застосування засобів аромотерапії в дитячій кімнаті дозволить підтримувати гарний настрій у дітей, а також допомагає вилікувати простудні захворювання і порушення сну. Малята дуже чутливі до подразників. У них переважають процеси збудження, що обумовлює швидке формування рефлексів. Тому у дітей краще і швидше розвивається реакція на реабілітаційні процедури при невисоких дозах та менш тривалому курсі лікування.
    Використання ефірних олій для ароматизації приміщень дозволяє майже повністю знищити шкідливу мікрофлору. Агресивність ефірних олії по відношенню до мікробів поєднується з іх повною нешкідливістю для людського організму. Під час ароматизації приміщення збільшується кількість легких негативних іонів і нейтралізуються важкі позитивні іони. Саме велика кількість важких позитивних іонів викликає погане самопочуття, швидка втома, головний біль .
    Особливої уваги заслуговує використання ефірних олій під час лікування бронхо-легеневих захворювань - хронічних бронхітів, пневмоній. Ефірні олії легко проникають крізь шкіру і включаються у циркуляцію крові. Багато ефірних олій мають гарні антивірусні властивості. Практично всі ефірні олії -природні антиоксиданти. Потрапляючи в організм , вони зменшують інтенсивність процесів окислення, гальмують процеси старіння, підсилюють захисні функції організму.
    Діти найбільше люблять теплі, солодкуваті запахи. Однак у силу того, що їх організм перебуває ще в стані розвитку, застосовувати засоби аромотерапії для них слід зовсім в мінімальних дозах. Дотримання всіх правил зробить аромотерапію ефективним методом для допомоги при різних дитячих недугах, надасть гармонізує ефект на весь організм дитини в цілому.
Переглядів: 5490 | Додав: Zaharchuk_Alisa
Всього коментарів: 0