Четвер, 15.04.2021, 12:57
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Листопад » 30 » Акція "Екологічна стежина"
14:52
Акція "Екологічна стежина"

Вода - чарівниця

Чиста вода – необхідна умова існування. В забрудненій воді гинуть живі істоти. Якість води впливає на якість життя. Біле – може стати різнокольоровим. А здоровий – захворіти!

 Щоб довести значення води для живих організмів  вихователь Оксана Василівна запропонувала нам провести експеримент. Під час експерименту ми   використовували чисту водичку, харчові  кольорові барвники (червоний, синій, жовтий, зелений), квіти хризантеми білого кольору і п’ять ємкостей. Оксана Василівна підготувала для чотирьох стаканчиків розчин чистої води з барвниками а одну ємкість залишила з чистою водою.

Потім Оксана Василівна познайомила нас з осінньою квіточкою – хризантемою. Вона може бути з різним забарвленням, але у нас – біленька, без жодної цятки. Ми перевірили.

Поставили білі хризантеми у воду з барвниками і одну квіточку у стаканчик з чистою водичкою.

Довго чекати не довелось. Вже через кілька днів квіти, які стояли у воді з барвниками стали міняти своє забарвлення. І тільки квіточка, яка стояла у стаканчику з чистою водою – залишилась біленькою, як і була. Так ми переконалися, що для нашого здоров’я, так само, як і для квіточок,  важливо, що ти п’єш. І зробили висновок: воду краще типи чисту, без домішок. І ніколи не пити ту воду, про яку ти нічого не знаєш!

Підготували та провели  вихователі ІІ молодшої «Б» групи:  Матвійчук О. В., Бережна О. М.

 

Переглядів: 699 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar