Вівторок, 02.03.2021, 19:13
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2016 » Листопад » 29 » Акція "Екологічна стежина"
14:19
Акція "Екологічна стежина"

Казочка про кімнатні квіти

Жили собі  в ІІ молодшій групі “Соняшник” квіти: герань, фікус, бальзамін, бегонія, традесканція, драцена, аспідистра та китайський розан. Все в них було добре, одне тільки, що діти неправильно за ними доглядали. І одного дня, коли діти зранку прийшли до садочка, то побачили,що з квітами щось не так і вони стоять «зажурені». Дітлахи не розуміли чому рослини в такому стані, адже вони за ними доглядають. Зрозуміло було тільки те, що квіточкам потрібна допомога. І малята відразу почали надавати допомогу своїм рослинам.  Дівчата побігли за лійками і стали «напувати» рослини водою, хлопчики несли квітки до яскравого світла. Однак рослинам це не допомогло. Їм ставало все гірше і гірше. Малята злякалися, що їх рослини можуть загинути.

Всіма квітами в групі опікувалася чарівна і добра квіткова фея, яка завжди допомагала дітям в складних ситуаціях. Тому коли вона побачила, що в дітей неприємності і як вони хвилюються за свої улюблені рослини, то відразу прийшла на допомогу. Фея знайшла вихід з неприємної ситуації. Вона запропонувала зробити для кожної рослини свій власний паспорт з позначками, які відображатимуть, що потрібно рослині для гарного росту зовнішнього вигляду.

 Оскільки у квіткової феї все необхідне було під рукою, то дітлахи миттю приступили до роботи – одні намазували клеєм та приклеювали назви рослин на підставки, а інші позначки.

Уже через декілька хвилин паспорти на квіти вже були готові. Діти під керівництвом феї  радісні та щасливі віднайшли потрібні квіти і прикріпили кожній з них свій індивідуальний паспорт. З паспорту було добре зрозуміло як поливати квіточку і в якому місці вона повинна стояти.

Малята з радістю подякували квітковій феї за допомогу. З того часу дітлахи турботливо піклуються про улюблені квіти і звертають увагу на паспорт рослини при догляді.
Підготували вихователі ІІ молодшої групи: Василець Л.О., Клименко В.А.

Переглядів: 651 | Додав: сонечко
Всього коментарів: 0
avatar