Неділя, 05.12.2021, 00:11
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Листопад » 20 » 20 листопада - Всесвітній день дитини!!!
12:40
20 листопада - Всесвітній день дитини!!!

Вітаємо дітей усієї планети зі святом! Бажаємо вам здоров`я, тепла, батьківської уваги й багато корисних подарунків!

 

У 1954 році Генеральна Асамблея рекомендувала всім країнам ввести до практики святкування «Всесвітнього дня дитини» як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, направленій на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

 

ООН запропонувала урядам святкувати цей день в будь-який з днів, який кожне з них визнає доцільним. 20 листопада знаменує день, в який асамблея прийняла в 1959 році декларацію прав дитини, а в 1989 році — Конвенцію про права дитини.

 

Дитячий фонд ООН веде продуктивну роботу в усіх аспектах, що стосуються дитячого здоров`я — від препологового періоду аж до юності. Він приймає заходи у забезпеченні вагітним жінкам доступу до належного медичного спостереження до і під час пологів, зміцненню можливості для сімей поратися з дитячими хворобами в домашніх умовах, консультує з питань забезпечення максимального рівня охорони здоров`я.

 

Дитячий фонд докладає особливих зусиль, щоб діти, які втратили батьків із-за ВІЧ/СНІДУ, отримували такий же догляд, як і їх ровесники. Він також допомагає забезпечити гідне життя жінкам і дітям, хворим на СНІД.

Вітаємо зі святом всіх дітей на планеті! Будьте здоровими, щасливими і розумними.
Переглядів: 1861 | Додав: Zaharchuk_Alisa
Всього коментарів: 0
avatar