Понеділок, 17.05.2021, 16:06
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2012 » Вересень » 3 » Свята та події вересня у світі
20:21
Свята та події вересня у світі
Свята та події вересня у всьому світі
1 вересня - День знань
Для дошкільників 1 вересня — це День дорослішання, свято, яке допомагає усвідомленню себе в новій соціальній ролі. Діти раннього віку — вже дошкільники. На них чекає нова група, нові іграшки. А вчорашні малюки вже — не малюки. Адже ось малюки — крокують поряд. Що вже говорити про старших дошкільників. Вони — майбутні школярі! Для них цей день варто зробити особливо захоплюючим та хвилюючим, організувавши їх участь у святковій лінійці школярів, присутність на першому уроці першокласників та ознайомивши їх зі школою під час екскурсії.
8 вересня - День українського кіно
Українське кіно має давню та цікаву історію. Упродовж минулого століття українські художники створили власну яскраву кіношколу, яка гідно збагатила світове кіно.Кіно однаково люблять і дорослі, і діти. Перегляд кінофільмів став чи не найулюбленішим та наймасовішим видом дозвілля. Добре, якщо педагоги дошкільних закладів зможуть рекомендувати найкращі стрічки до сімейного перегляду, влаштовуватимуть тематичні бесіди за сюжетами кіно- та мультфільмів.
8 вересня - День фізичної культури і спорту України
Заняття фізичною культурою і спортом сприяють моральному та фізичному вдосконаленню людини. Тому вкрай важливо з раннього віку формувати у дітей потребу у фізичній активності й здоровому способі життя, бажання займатися спортом. Дуже важливо залучати до участі у спортивних святах батьків, влаштовуючи змагання між сімейними командами. Адже ніщо так не виховує, як особистий приклад найрідніших дорослих.
9 вересня - Міжнародний день краси
Краса, її споглядання, наповненість нею душі приносить у життя кожної людини радість. Краса є скрізь: у зовнішності людини, її душі, у творах мистецтва, у довкіллі, але не всі здатні її побачити. Тож дорослі мають особливо дбати про виховання у дітей почуття краси, естетичного задоволення від її споглядання. А для цього, насамперед, вони й самі мають завжди помічати красиве в навколишньому світі й щиро та яскраво виявляти своє захоплення цією красою: чарівним пейзажем, яскравими квітами на клумбі, пустотливою білочкою в парку, краплинкою роси на яскравому зеленому листочку.
16 вересня - Всенародний День Батька
Всенародний День Батька в незалежній Україні ще порівняно молоде свято, що отримало путівку в життя 18-го вересня 2009-го року, але в цьому є щось, що не можна передати словами. Вся українська спільнота неухильно прагне до моделі доброго і турботливого батька. Батько — це саме та людина, яка дає дитині стимул до розвитку і вдосконалення. Батько в свідомості дитини — годувальник, ділова людина, що займається серйозними справами. Хороший батько поводитиметься так, щоб дитина з ранніх років зрозуміла, що йому небайдуже її життя і доля, що у всіх складних питаннях їй нададуть допомогу і підтримку.
17 вересня  - День рятівника
У цей день своє професійне свято відзначають пожежники та аварійно-рятувальні формування і служби. Цього дня варто влаштувати для дітей зустріч з представниками цих професій, підготувати для них святковий концерт.
21 вересня - Міжнародний день миру
На жаль, на планеті все ще є країни, охоплені війною. Тому проблема збереження миру на Землі вкрай актуальна. А забезпечити його зможуть тільки толерантні люди. Адже толерантність — це мир у серці, здатність зрозуміти та прийняти іншу точку зору. У дошкільному закладі в цей день можна провести свято Дружби. Адже глобальні проблеми дитина може зрозуміти лише через своє, дитяче світобачення. Діти мають навчитися жити в мирі, дружбі й злагоді.
24 вересня - Усесвітній день моря
Майже 70% нашої планети вкрито водою, а от досліджено людиною лише 10% цього простору. Тож моря й океани приховують у собі ще безліч таємниць та загадок, а розгадувати їх, звичайно ж, доведеться нашим дітям і онукам. У дитячому садку в цей день можна провести свято Нептуна, влаштувати виставки родинних газет, фотографій на тему «Наша родина відпочиває на морі», виставку малюнків «Мешканці моря», провести вікторини та конкурси на морську тематику.
27 вересня - Усесвітній день туризму
Усесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації ще у 1979 році, щоб пропагувати туризм, заняття яким спрямовано на підтримання здорового способу життя людей та їх екологічне виховання. Займаючись туризмом, родина матиме змогу більше часу проводити разом з дитиною, зміцнити родинні стосунки, навчити дитину бути витривалою, наполегливою, бережливо ставитися до довкілля.
27 вересня - День вихователя і всіх дошкільних працівників
Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. І дуже добре, що тепер усі працівники дошкільних навчальних закладів матимуть своє професійне свято.
30 вересня - Всеукраїнський День бібліотек
Ще у стародавніх державах правителі почали створювати бібліотеки, адже люди практично відразу зрозуміли цінність записаної інформації та необхідність її збереження. Нинішні Національні бібліотеки — це унікальні сховища колосальної кількості книг, газет, журналів, з якими можуть ознайомитися читачі. Книгу завжди вважали найбільшою цінністю, вікном у великий і дивовижний світ.


Переглядів: 1831 | Додав: adana
Всього коментарів: 0
avatar