Wednesday, 29.06.2022, 03:21
Вітаю Вас, Гость
 
Психологічна служба
 

Бродягіна Оксана Юріївна працює у ДНЗ №4 з 1993 року на посаді практичного психолога з 2011 року, має вищу освіту Калузький Державний Педагогічний Університет ім. К.Є. Ціолковського.

Педагогічний стаж: 20 років
Освіта: повна вища
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст
   Основною метою діяльності психологічної служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров'я і соціального благополуччя усіх його учасників: вихованців, педагогічних працівників, персонал закладу.

Основні напрями науково-дослідної і науково-методичної роботи практичних психологів

Організаційні моделі діяльності практичного психолога в навчальному закладі:
  • Робота з дітьми (адаптація до умов навчального закладу та особливостей навчально-виховного процесу; вивчення психологічних особливостей дитини/колективу; корекція та розвиток індивідуально-психологічних особливостей; профілактика та подолання асоціальних проявів в поведінці дітей, негативних явищ в учнівському середовищі; формування життєвої компетентності, здорового способу життя).
  • Робота з педагогічними працівниками (психологічна просвіта/консультування з актуальних питань навчально-виховного процесу, особистісної сфери; психологічний супровід функціонування дитячого/педагогічного колективу на різних етапах його існування; вивчення особливостей педагогічної діяльності; технології психологічного супроводу педагогів під час атестації).
  • Робота з батьками (психологічна просвіта/консультування з питань розвитку та особливостей особистості у різних вікових періодах; вивчення особливостей умов сімейного виховання, мікроклімату).
Основні завдання психолога дошкільного закладу є:
  • збереження та зміцнення психологічного здоров’я дітей;
  • визначення рівня розвитку психологічного здоров’я дітей;
  • сприяння нормальному самопочуттю дитини у групі однолітків.
Для досяжності основних завдань у ДНЗ № 4 є кабінет психолога для індивідуальної роботи з батьками та індивідуальної роботи з дітьми
 

У роботі з батьками, визначальним є завдання допомогти батькам краще впізнавати свою дитину, її здібності та потреби. Для цього у нашому садочку є інформаційний стенд практичного психолога «Куточок психолога», де розміщена цікава інформація для батьків(аналогічна інформація розміщається і у куточках для батьків вікових груп. Для анонімних запитів є «Скринька неформального листування», розміщена в холі першого поверху на інформаційному стенді практичного психолога.

   Заслуговує на увагу діяльність консультпункту «Школа молодих батьків» , який організовано виключно для потреб родини (усні та письмові консультації, тренінгові заняття за запитами батьків). План роботи «Школи молодих батьків» складається на рік на основі вивчення запитів батьків та осіб, що їх заміняють за допомогою  анкетного опитування.
Відкрите заняття з емоційно-ціннісного розвитку дітей старшого дошкільного віку «Побудуємо дім для друзів»

ГРАФІК роботи
практичного психолога Бродягіної О.Ю. ДНЗ №4 «Марите»


Дні тижня

Інтервали робочого часу

Понеділок

14.45 – 18.45

Вівторок

08.30 – 12.30

Середа

08.30 – 12.30

Четвер

08.30 – 12.30

П’ятниця

Консультаційний день – понеділок з 14.45 до 18.45


Також є навчальний кабінет, де проходять розвивальні та корекційні заняття з дітьми по підгрупах. Заняття проводяться виключно в ігровій формі з використанням розвивальних вправ та ігор.