Wednesday, 29.06.2022, 02:21
Вітаю Вас, Гость
Природня детоксикація організму
Природня детоксикація організму - це вживання  природних ентеросорбентів (висівки зерна пшениці та води „Прозора”) а також овочів, гарбузової каши, фруктів.
 
Вода "Прозора" для наших малят
В нашому закладі діти вживають питну артезіанську негазовану "Прозору" воду. Дитина вживає воду протягом дня, в проміжках між їжею і натще за 30 хвилин до їжи. Вода "Прозора" збалансована за мікро- і макроелементами, що підтверджено українським інститутом екології людини. Ця вода сприяє самоочищенню організму, поліпшує терморегуляцію, відіграє позитивну роль у налагодженні обміну речовин. Вода з крана не відповідає цим якостям. Чай, компот та інші напої не є питною водою. Це продукти харчування.
 
 
Як відновити водно-сольовий баланс
Зародки пшениці знежирені дітям
Останні 100 років в усьому світі вчені, що займаються обробленням зерна та питаннями раціонального харчування, говорять про високу біологічну та харчову цінність пшениці. В зародках пшениці міститься 12 вітамінів, 18 мікроелементів, 21 мікроелемент. Рівень вітамінів групи В в зародках в 3-4 рази вищий, ніж в цілому зерні, а по вмісту кальцію це перевищення оцінюється цифрою 1,5 - 2,5 разів, по калію - 2,5 - 5 разів.
Нашими вітчизняними вченими була розроблена унікальна технологія комплексного перероблення зародків пшениці, яка дозволяє зберігати всі цінні речовини і біохімічний склад зародків пшениці та отримувати три біологічні активні харчові добавки. Ці продукти отримали дозвіл на використання Міністерством здоров'я України та пройшли багаточисленні обстеження в різних НДІ.
Загальна характеристика: знежирені пшеничні зародки, що утворюються після вилучення масла та екстрактів, представляють собою збалансований дієтичний продукт, наділений смаковими характеристиками.
Склад: завдяки властивостям м'якого полісорбента, продукт виводить з організму шлаки, позитивно впливає на функціонування печінки і шлунково-кишкового тракту, нормалізує білковий, вуглеводний і жировий обмін, являється гарною профілактикою дизбактеріоза. Враховуючи низьку калорійність продукту, багатий амінокислотний і вітамінний склад, його рекомендується приймати для очищення організму, покращення обміну речовин та роботи шлунково-кишкового тракту, нормалізації ваги, набору м'язової маси.
Спосіб вживання:
При порушенні обміну речовин та работи шлунково -кишкового тракту:
1-2 ст.л. залити теплою водою і вживати 2-3 рази на день. Як джерело  натуральної клійчатки, знежирені зародки покращують функції прямої кишки, викликають збільшення маси фікалій і скорочення часу його транспортування.
При шкіряних захворюваннях (дерматити, аллергічні реакції, фурункульоз та ін.) :
1 ст.л. зародків помістити в склянку з теплою водою або з кефіром та вжити. Приймати 2 рази в день за 30 хвилин до їжі.
Для загального оздоровлення і вітамінізації організму:
 1-2 ст.л. розмішати в склянці кефіру, молока, соку. Можна додавати в каші, салати, посипати на бутерброди, замішувати в тісто. Пшеничні зародки - ідеальна їжа для маленьких дітей і вагітних жінок. Він багатий натуральними вітамінами і мікроелементами, а всі ці речовини необхідні як для малюків, так і для їх мам.
Ознайомитись детальніше з якістю сертифікатів можливо тут