П`ятниця, 19.10.2018, 22:26
Вітаю Вас, Гость
Наші досягнення

Педагогічна виставка "Освіта Славутича"

Диплом I ступеня

  1. Крутоус Ніна Миколаївна – вихователь,( 2002р.)
  2. Захарченко Тамара Миколаївна – вихователь (2005)
  3. Івашко Наталія Іванівна  -    завідуюча ( 2005)   
  4. Петрович Ірина Леонідівна – музичний керівник(2005)     
  5. Васильєва Ольга Георгіївна – практичний психолог(2008)
  6. Красковська О.В. – вихователь (2008)
  7. Васенович Олена Миколаївна – вихователь (2008)
  8. Красковська О.В. – вихователь (2009)
  9. Васенович Олена Миколаївна –вихователь(2009)
Диплом II ступеня
  1. Пояркова Наталія Василівна  - вихователь – методист (2002)
  2. Поборуєва Валентина Федорівна - керівник студії образотворчої діяльності( 2002)
  3. Красковська О.В. – вихователь (2003)
  4. Васенович Олена Миколаївна – вихователь (2003)
  5. Хоменко Оксана Миколаївна – вихователь ( 2004)
  6. Авраменко Галина Володимирівна – вихователь (2004)
  7. Доценко тетяна Григорівна – вихователь(2004)
  8. Коллектив вихователів (2005)
  9. Івашко Наталія Іванівна  -    завідуюча ( 2007)   
  10. Крутоус Ніна Миколаївна – вихователь,( 2007р.)
  11. Савенок Віра Іванівна – музичний керівник(2007)
  12. Захарченко Тамара Миколаївна – вихователь (2007)
  13. Мороз Олена Григорівна – вихователь(2007)
  14. Івашко Наталія Іванівна  -    завідуюча ( 2008)   
  15. Клименко Валентина Андріївна – вихователь(2009)
  16. Василець Людмила Олексіївна – вихователь(2009)
  17. Карплюк Алла Миколаївна – вихователь (2009)
  18. Костюк Алла Корніївна – вихователь (2009)
Диплом III ступеня
  1. Пояркова Наталія Василівна  - вихователь – методист (2003)
  2. Лата Віра Іванівна – вихователь (2003)
  3. Красковська О.В. – вихователь (2004)
  4. Бродягіна Оксана Юріївна – вихователь (2005)
  5. Коллектив вихователів – (2005)
  6. Масан Світлана Василівна – вихователь (2007)
  7. Клименко Валентина Андріївна – вихователь(2008)
  8. Василець Людмила Олексіївна – вихователь(2008)
  9. Захарченко Тамара Миколаївна – вихователь (2008)
  10. Мороз Олена Григорівна – вихователь(2008)
  11. Клименко Валентина Андріївна – вихователь(2009)
  12. Василець Людмила Олексіївна – вихователь(2009)
  13. Костюк Алла Корніївна – вихователь (2009)

Обласна виставка «Освіта Київщини»
  1. Васильєва Ольга Георгіївна – практичний психолог (2005)
  2.  Захарченко Тамара Миколаївна – вихователь (2006)
  3. Хоменко Оксана Миколаївна – вихователь (2006)
  4. Васильєва Ольга Георгіївна – практичний психолог (2009)
  5. Захарченко Тамара Миколаївна – вихователь (2009)
  6. Хоменко Оксана Миколаївна – вихователь - методист(2009)
  7. Васильєва Ольга Георгіївна – практичний психолог (2010)
  8. Хоменко Оксана Миколаївна – вихователь - методист(2010)
  9. Масан Світлана Василівна – вихователь (2010)

Міський конкурс «Збереження навколишнього середовища. Озеленення. Благоустрій»

I місце – 1999р.
II місце – 2001р.
I місце -  2003р.
III місце – 2004р
II місце – 2005р.
I місце -  2008р.
Подяка – 2009р.
III місце – 2010р

Міська акція «Славутичанин року»

  1. Красковська Ольга Василівна – вихователь групи раннього віку(2004-2005)
  2. Васильєва Ольга Георгіївна – практичний психолог(2005-2006)
  3. Хоменко Оксана Миколаївна – вихователь–методист(2006-2007)
  4. Васильєва Ольга Георгіївна – практичний психолог(2007-2008)
  5. Доценко Тетяна Григорівна – вихователь групи старшого дошкільного віку(2008-2009)
  6. Диплом переможця номінація "Кращий заклад"(2012)
  7. Диплом переможця номінація "Освітні web-комунікації"(2012)
  8. Диплом переможця номінація "Заклад сприяння здоров`ю"(2012)

Фестиваль «Таланти твої, Славутиче!»

Диплом I ступеня у номінації «Декламування» - 2005р.
Диплом I ступеня у номінації «Декламування» - 2006р.

Дитяча легкоатлетична спартакіада

I місце – 2006р.
I місце – 2007р.
 I місце – 2008р.

Конкурси:

«Готовності ДЗО до нового навчального року» - I місце(1999-2000 н. р.)
«Краща група раннього віку» -  II місце(2005-2006н.р)
« Кращий методичний кабінет ДНЗ» - II місце(2006-2007н.р)
«Краща організація психологічної служби ДНЗ» - III місце(2007-2008н.р)

Почесними грамотами відділу освіти нагороджено:
  1. Крутоус Ніна Миколаївна – 1997р., 2000р.
  2. Авраменко Галина Володимирівна – 1999р.
  3. Клименко Валентина Андріївна  - 1999р.
  4. Красковська Ольга Василівна – 1999р.
  5. Кулик Олена Олександрівна – 2010р.
  6. Василець Людмила Олександрівна – 2009
  7. Заводчикова Галина Іванівна – 2007
  8. Костюк Алла Корніївна – 2009р.
  9. Мороз Олена Григорівна – 2002р.
  10. Музиченко Марія Іванівна  - 2002р.
  11. Постникова Тетяна Євгеніївна 2010р.
  12. Петрович Ірина Леонідівна - 2006р.

Почесними грамотами міського голови нагороджено:
  1. Івашко Наталія Іванівна – 2000,2004р.
  2. Хоменко Оксана Миколаївна – 2001р.
  3. Масан Світлана Василівна – 2003, 2011р.
  4. Авраменко Галина Володимирівна – 2004р.
  5. Доценко Тетяна Григорівна – 2002р.
  6. Васенович Олена Миколаївна – 2004р.
  7. Захарченко Тамара Миколаївна – 2000р.
  8. Карплюк Алла Миколаївна – 2010р.
  9. Клименко Валентина Андріївна -2005р.
  10. Красковська Ольга Василівна – 2005р.
  11. Крутоус Ніна Миколаївна – 2009р.
  12. Матвійчук Оксана Миколаївна – 2006р.
  13. Мороз Олена Григорівна – 2007р.
  14. Музичено Марія Іванівна - 2008р.

Почесними грамотами обласного управління освіти і науки України нагороджено:
  1. Івашко Наталія Іванівна – 1998, 2007р.
  2. Хоменко Оксана Миколаївна – 2004р.
  3. Масан Світлана Василівна – 2005р.
  4. Авраменко Галина Володимирівна – 2009р.
  5. Доценко Тетяна Григорівна – 2007р.
  6. Захарченко Тамара Миколаївна – 2001р.
  7. Заводчикова Галина Іванівна – 2011р.
  8. Клименко Валентина Андріївна -2009р.
  9. Красковська Ольга Василівна – 2001р.
  10. Крутоус Ніна Миколаївна – 2002р.
  11. Матвійчук Оксана Миколаївна – 2010р.

Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України нагороджено:
  1. Івашко Наталія Іванівна – 1999р.
  2. Хоменко Оксана Миколаївна – 2008р.
  3. Масан Світлана Василівна – 2011р.
  4. Васенович Олена Миколаївна – 2000,2011р.
  5. Захарченко Тамара Миколаївна – 2005р.
  6. Красковська Ольга Василівна – 2000р.
  7. Крутоус Ніна Миколаївна – 2007р.

Педагогічне звання присвоєно:
  1. «Вихователь – методист» - Захарченко Тамара Миколаївна, 2009р.
  2. «Старший вихователь» - Хоменко Оксана Миколаївна, 2009р.
  3. «Вихователь – методист» - Кулик Олена Олександрівна, 2013р.

Знак "Відмінник освіти" присвоєно:
  1. Івашко Наталія Іванівна – 2009р.
  2. Захарченко Тамара Миколаївна – 2009р.
  3. Красковська Ольга.Василівна – 2011р.