Середа, 22.11.2017, 14:04
Вітаю Вас, Гость
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Zaharchuk_Alisa 
Форум » marite forum » Пропозиції та запитання до Адміністрації "Марите" » Запитання до Адміністрації
Запитання до Адміністрації
ЛісицькаДата: П`ятниця, 02.12.2011, 17:18 | Повідомлення # 1
Група: Гість

Добрий день, хочу звернутися до Завідуючою дитячого садка. Підкажіть нам, Ми хочемо віддати дитину в Ваш дитячий садок, чи не буде ускладнень зі здоров'ям у нашого малюка адже на носі зима? Що ви порадите?

ГістьДата: Субота, 03.12.2011, 19:57 | Повідомлення # 2

Я також хочу запитати у адміністрації, чи є вільні місця? та коли можна записатися у садок?

Додано (03.12.2011, 19:57)
---------------------------------------------
Подскажите пожалуйста, что при себе нужно иметь ребенку когда начнем ходить в садик? Слюнявчичи, горшок? Может что-нибудь еще?

Zaharchuk_AlisaДата: Субота, 03.12.2011, 22:45 | Повідомлення # 3
Група: Видалені

Расскажи как будем работать в праздн. дни Нового года??.Спасибо

Ліс Ж.М.Дата: Понеділок, 05.12.2011, 08:06 | Повідомлення # 4

Повідомте як діти будуть відвідувати установу у святкові дні. Дякую

ТанюшаДата: Понеділок, 05.12.2011, 20:19 | Повідомлення # 5

Наталія Іванівна, скажіть, будь-ласка, чи виділяються кошти на придбання дезинфікуючих засобів для дитсадка?

ЗавідуючаДата: Вівторок, 06.12.2011, 10:48 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Адмінистратори
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Лісицька)

Добрий день, хочу звернутися до Завідуючою дитячого садка. Підкажіть нам, Ми хочемо віддати дитину в Ваш дитячий садок, чи не буде ускладнень зі здоров'ям у нашого малюка адже на носі зима? Що ви порадите?

Добрий день, відповідаючи на ваше запитання, якщо ваша дитина здорова, є відповідні довідки від лікаря, то ми можеме прийняти вашу дитину(за наявності місць) у будь-який місяць року. Але бажано період ГРЗ не починати відвідування дитиною ДНЗ.

Додано (06.12.2011, 10:48)

Quote (Гість)
Я також хочу запитати у адміністрації, чи є вільні місця? та коли можна записатися у садок?

Додано (03.12.2011, 19:57)
Подскажите пожалуйста, что при себе нужно иметь ребенку когда начнем ходить в садик? Слюнявчичи, горшок? Может что-нибудь еще?

Напишіть ,будь ласка, вік дитини, тому що від нього залежить чи є вільні місця в закладі. В будь-який час.При зустрічі надамо всю необхідну інформацію.

Zaharchuk_AlisaДата: Вівторок, 06.12.2011, 10:53 | Повідомлення # 7
Група: Видалені

Добрий день, коли та де замовляють ялинку?

ЛісицькаДата: Вівторок, 06.12.2011, 18:28 | Повідомлення # 8

Наталія Іванівна, дякую Вам за відповідь. Усі щеплення у нас є. Медичний огляд ще не оформляли. Після Нового року завітаємо до Вас. Хай щастить

ЗавідуючаДата: П`ятниця, 09.12.2011, 10:32 | Повідомлення # 9
Рядовой
Quote (Zaharchuk_Alisa)
Расскажи как будем работать в праздн. дни Нового года??.Спасибо

Добрий день, заклад буде працювати за календарем

вихідні та святкові дні- 31,01,02.01.12р.
07, 08, 09.01.12р.

робочі дні- 03,04,05,06.01.12р.

Quote (Ліс Ж.М.)
Повідомте як діти будуть відвідувати установу у святкові дні. Дякую

У святкові дні діти будуть відпочивати разом з батьками - чекаємо на Вас 03.04.05.06.01.12р.
Гадного Вам Новорічного свята

Quote (Zaharchuk_Alisa)
Добрий день, коли та де замовляють ялинку?

Добрий день, ялинка вже замовлена, чекаємо на неї щоб гарно прикрасити її. А з проведенням ранків для дітей, познайомтесь на сторінці АФіша подій.

Повідомлення відредагував Завідуюча - П`ятниця, 09.12.2011, 10:33

prosto-mamaДата: Четвер, 12.01.2012, 01:57 | Повідомлення # 10
Рядовой
Група: Пользователи
Репутація: 0
Добрий день, Наталіє Іванівно!
Турбує вас мама дитини, яка відвідує Другу молодшу Б групу. Мене непокоїть рівень чистоти у роздягальні групи. Коли зранку я привожу дитину, то неможливо навіть переодягти її, на лавочках повно піску, достатньо просто провести рукою. А дитинка там сідає у трусиках. А про підлогу нема що й казати. Діти ж непосидючі і бігають босі, і одразу всі ноги у піску. Доводиться спочатку протирати лавочку, та переодягати дитину стоячи на ній. не пилососити же нам самім. Ввечері, коли забираємо дітей, така ж сама ситуація. Я просто не знаю, коли там буває чисто. У нас була можливість порівняти ситуацію в іншій групі, коли не було наших вихователів, і дітей відводили в іншу групу. Я навмисно перевірила лавочки та підлогу, і там було чисто. Чому так? хоча графік роботи помічниць однаковий, але порядок у групах різний. І така ситуація у нас вже досить довго. Прошу Вас, Наталіє Іванівно, прийняти цю скаргу до уваги. Буду вам дуже вдячна. Думаю, що не тільки я одна.

ЗавідуючаДата: Четвер, 12.01.2012, 11:50 | Повідомлення # 11
Рядовой
prosto-mama, Добрий день, дякую за інформацію. Дане повідомлення мною проаналізовано, доведено до відома працівників групи, старшої медсестри та завгоспа. Взято під особистий контроль санітарний стан групи мною та старшою медсестрою. На даний момент в групі чисто. Надалі санітарний стан групи буде дотримуватись.

prosto-mamaДата: Четвер, 19.01.2012, 01:45 | Повідомлення # 12
Рядовой
Доброго дня, Наталіє Іванівно!
Дякую вам за вирішення нашого питання. Результат вже досить помітний. Але у мене, на жаль, до вас є ще одне питання. Скажіть будь ласка, чи контролюється кимось у садочку, які заняття проводяться з дітьми? По-перше, розклад занять, яки викладено на сайті, чомусь, відрізняється від того, що вивішено у групі. По-друге, з початку навчального року і до сьогодні ми отримали лише 5-6 малюнків і 3 виробу з пластиліну. І це, коли у них за розкладом аж 3 відповідних заняття на тиждень. І грошей на канцелярські матеріали було здано більше, ніж достатньо. За останні 2 місяці ми не побачили жодної роботи. Часто було таке, що заняття зовсім не проводились, не зрозуміло з яких причин. Навіщо тоді розклад? Коли питаєш вихователів, вони тільки одна на одну посилаються. Таке враження, що вони одна з одною не контактують і не знають, чим діти займаються не в їхню зміну. І просто складається таке враження, що вихователі проводять заняття за своїм настроєм, є настрій - провели, нема настрою - не провели. Можливо, звичайно, і не так, але результатів занять ми не бачимо, що дуже прикро. Наприклад, в порівнянні навіть з ясельною групою, то там завжди нові малюнки вивішені, і навіть аплікації.
Тому, шановна Наталіє Іванівно, прошу звернути вашу увагу на таку ситуацію, яка склалася в нашій групі. Чи можливо зробити так, щоб батьки кожного дня мали змогу отримувати інформацію, про проведені заняття, і бачити іх результати. Хоча може інколи це і результатом не назвеш, але для батьків - це результат. І завжди дуже приємно бачити те, що твоя дитина робить своїми руками.

ЗавідуючаДата: Понеділок, 23.01.2012, 13:46 | Повідомлення # 13
Рядовой
prosto-mama, Доброго дня, дякую за повідомлення. Проаналізувавши його, дійшла наступного висновку: що у Вас з вихователями є особисті проблеми, що дуже мене насторожує, тому прошу Вас підійти до мене у будь-який час з 09-00 до 17-00, ми обговоримо цю проблему. Що стосується фактів - розкладу занять вони однакові на сайті і на стенді, щодо проведенних занять із зображувальної діяльності і відсутності робіт то це залежить від багатьох факторів (на момент проведення відсутня ваша дитина; дитина не захотіла працювати; можливо заміна іншим заняттям на погляд вихователя або за бажання дітей що не перечить новій програмі " Я у Світі"). Щодо аналізу знань дітей то з 23 - 03.02.2012р. згідно мого наказу в закладі будуть проведенні підсумкові заняття за І певріччя. Про їх результати вихователі повідомлять Вас на батьківських групових зборах. Надалі інкогніто давати відповіді не буду, я вважаю що всі питання можно вирішити звернувшись особисто.

prosto-mamaДата: Четвер, 26.01.2012, 17:54 | Повідомлення # 14
Рядовой
Доброго дня, Наталіє Іванівно!
Особистих проблем у мене з вихователями немає. Щодо особистої зустрічі...неможлива з деяких причин: не можу у запропонований час, виникнення особистих проблем з працівниками групи, та з керівництвом садку, погіршення відношень до моєї дитини. Повірте, багато батьків саме по цим причинам до вас і не звертаються. Але проблеми від цього нікуди не діваються. А їх достатньо. Ще на батьківських зборах вихователі нас просили не звертатися до вас, а вирішувати все у групі. З приводу проведення занять з дітьми....то для об'єктивності ситуації ви можете поінтересуватись ще й у батьків, а не тільки у вихователів. Після моїх зауважень ситуація почала змінюватись вже з першого дня. Значить щось дійсно було не так.
Дуже шкода, що ми тут більше не отримаємо відповідей. Хоча саме інкогніто тільки і можливо від батьків дізнатись, що дійсно відбувається у групі.
Дякую вам за витрачений на нас час.

Додано (26.01.2012, 17:49)
http://www.slavutich.kiev.ua/?module=forum&action=topic&id=101&page=5

Додано (26.01.2012, 17:54)
Це адреса славутицького форуму про дитячі садки

baltankaДата: Вівторок, 31.01.2012, 23:12 | Повідомлення # 15
Рядовой
Здравствуйте, Наталья Ивановна!
Я полностью не согласна с мнением "prosto-mama", т.к. считаю, что наши воспитатели и няня одни из самых лучших в саду. Это подтверждает тот факт, что когда формировалась группа, было огромное количество желающих попасть именно к этим педагогам. Мы очень благодарны им за то, что они делают для наших детей. Мой сын в садик идет с огромным удовольствием! И я, считаю, что если есть вопросы к воспитателям или к детскому саду в целом, их надо решать не на сайтах, а лично вести беседу и не бояться при этом смотреть в глаза.

Форум » marite forum » Пропозиції та запитання до Адміністрації "Марите" » Запитання до Адміністрації
Сторінка 1 з 212»
Пошук: